מזל טלה: תאריכים, אופי, התאמות

טלה

(21 במרץ - 20 באפריל)

אלמנט: אש

צבעים: אדום

כוכב הלכת הפטרוני: מאדים

סמל:Zodiac sign aries טלה


נועז, חדשני ונחוש, מזל טלה הוא המנהיג של גלגל המזלות. מזל טלה הוא נועז והרפתקני ואינו מפחד לצאת לטריטוריה לא ידועה שבה אחרים לא יוכלו ללכת. ילד בנשמה, מזל טלה הוא אנרגטי ו אגרסיביים, מלאי חיוניות. הם יכולים לכעוס במהירות אבל גם מוכנים לצחוק ולהמשיך הלאה. האנשים האלה הם בדרך כלל שאפתניים, פעילים וישרים, להוטים להיפתח לכל האפשרויות של החיים.

טלה הם עצמאיים ו אוהבים לחלוק את הטבע הלוהט שלהם עם העולם.

תאימות טלה

מזל טלה הוא סימן השמש הראשון של גלגל המזלות ודי לוהט בו זמנית. זוגות האהבה הטובים ביותר עבור מזל טלה הם אריה, קשת, מזל תאומים ודלי, אבל אריה הוא התואם ביותר.

תאימות טלה-ליאו

טלה וליאו יהיו זוג נהדר. מזל אריה המקסים יתגבר בקלות על מזל טלה. הניצוץ הרומנטי ביניהם יהיה לוהט ומלא תשוקה. שניהם מסוגלים לפתח תשוקה חזקה ומשתוקקים להתרגשות וכיף. יש להם יצר מיני חזק ולפעמים האקזוטי יכול להוביל למפגשים יוצאי דופן ונלהבים. מזל טלה חייב לעשות מאמץ כדי לספק לאריה משיכה מלכותית, וזה יגרום לאריה לגרגר בהנאה. הצמד ימצא זה את זה מקסים ויעריך את ההסתכלות החיובית של זה על החיים ויכולות המנהיגות.

תאימות מזל טלה קשת

גם מזל קשת וגם מזל טלה אוהבים פעילויות בחוץ וזה יוביל למשיכה מיידית ביניהם. תמיד יהיו רעננות והתרגשות ביחסים האלה. מטבעם, שניהם ספונטניים ונוטים לנהל חיי חברה פראיים! יש להם טעם אקסטרווגנטי והם ישרפו חורים גדולים בארנקם יחד. החלק הטוב ביותר ביחסי אהבה הוא שהם יעודדו אחד את השני להשיג מטרות גדולות. מזל טלה יכול להיות קצת דוחף כשזה מגיע למין, ולמרות שקשת לא תמיד יאהב את זה, בני הזוג יתגברו על זה.

זוג רומנטי טלה ותאומים

טלה ותאומים חולקים תכונה משותפת של אימפולסיביות, הם אוהבים לנסות דברים חדשים ולחקור רעיונות חדשים. הם שמחים לתקשר אחד עם השני, לדבר שעות ארוכות מבלי להשתעמם. מזל טלה נוטה להיות דומיננטי, אבל מזל תאומים חכם ימצא דרכים לעקוף את זה. מזל תאומים חושב שטלה הוא הטוב ביותר בהסתכלות סביב, וזה מבלבל את טלה. שניהם אוהבים להתנסות במיטה ואין להם עכבות. הרצף המיני השתלטני שמפגין מזל טלה במיטה ישמור על תאומים ויתרחק מהסתובבות.

איחוד האהבה של מזל טלה ודלי

טלה ודלי אוהבים סוגים שונים של בידור. הם מבינים את הצורך של זה בחופש ובעצמאות ושמחים לתת אחד לשני את המרחב הזה. הם יוצרים שותפים נפלאים המשלימים זה את זה כי מזל טלה ניחן באנרגיה ואמביציה, בעוד שדלי טוב בתכנון וארגון. התשוקה שמניעה את מזל טלה תתדלק את המקוריות של מזל דלי גם במיטה. מזל טלה לא מאמין באהבה רכה ומיד ממהר לרדוף אחרי בן זוג עם חשק מיני חזק.